bizness

Automatizācijas risinājums, izmantojot AI un mašīnmācīšanās analītiku

Ražošanas un citu nozaru uzņēmumiem būs iespēja ar vienkārši un ātri ieviešamiem AI risinājumiem ietaupīt resursus un samazināt cilvēciskā faktora kļūdu iespējamību, automatizējot monotonus un sistemātiski atkārtojamus uzdevumus.

Risinājums būs noderīgs

Jebkuram uzņēmumam, kura ikdienā tiek veiktas monotonas vai atkārtojamas darbības, kurā, izmantojot vizuālās informācijas vai teksta atpazīšanu, varētu palīdzēt darbiniekiem vai aizstāt tos ar automatizētu atpazīšanu, šķirošanu un klasificēšanu. Tādā veidā, ļaujot darbiniekiem veikt daudz būtiskākus un radošākus uzdevumus, kā piemēram, preču izstrādi, šķirošanu, loģistiku utt..

Ieguvumi biznesam

Tiks samazināta cilvēciskā faktora kļūdu iespējamība, darbiniekiem būs vairāk laika, lai veiktu būtiskākus un radošākus uzdevumus. Saruks ražošanas izdevumi, uzlabosies efektivitāte, kā arī produkta un servisa kvalitāte.

Klienta piemērs

Pēc AI vizuālās kvalitātes atpazīšanas un regulēšanas risinājuma ieviešanas, plastmasas izejvielu ražotājs spēja uzlabot izstrādājumu kvalitāti un palielināt produktivitāti, kā ari ietaupīt laiku. Risinājums deva iespēju nekavējoties identificēt defektus ražotajās plastmasas granulās, regulēt temperatūru un citus faktorus plastmasas granulēšanas līnijā, kas ļauj saglabāt nemainīgu kvalitāti. Automatizācijas procesā tika atslogoti darbinieki, kuri manuāli veica procesa uzraudzību.

Risinājumā iekļauts

Mūsu eksperti palīdzēs novērtēt, kurus uzdevumus būtu visefektīvāk automatizēt, ieviešot AI risinājumu. Eksperti palīdzēs uzstādit AI modeli, nodrošinās jūsu darbiniekus ar nepieciešamajām zināšanām un informāciju, lai turpinātu uzlabot un izmantot modeli ari turpmāk. Ja nepieciešams, palīdzēsim ieviest modeli darba vidē un integrēsim ražošanas iekārtās.

Projekta ilgums atkarīgs no klienta vajadzībām un vēlmēm.

Izmaksas atkarīgas no klienta vajadzībām un vēlmēm.

Sazinies ar mums

+ 371 67 103 150

Cita noderīga informācija uzņēmumiem

VIDEO

VIDEO

VIDEO

Bauskas iela 58A – 905, Riga
info@pedab.lv / +371 67103150

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat noteikumiem – Lietošanas Noteikumi.