bizness

Biznesa Inteliģences (BI) un datu vizualizācijas risinājums

Dos iespēju novērtēt biznesa stāvokli/rezultātus reālajā laikā un nekavējoties pieņemt pareizos lēmumus.

Risinājums būs noderīgs

Jebkuram komercuzņēmumam vai valsts organizācijai, kurās izmanto biznesa atskaites un pārskatus, kā arī seko uzņēmuma biznesa rezultātiem dienas, nedēļas vai mēneša griezumā. 

Ieguvumi biznesam

Tiks uzlabots lēmumu pieņemšanas ātrums un to uzticamību. Iegūsiet visaptverošu un aktuālu priekšstatu par jūsu biznesa stāvokli ar iespēju izpētīt un iedziļināties atsevišķos fokusa laukos, neiesaistot IT vai analītikas departamentu.

Klienta piemērs

Vairumtirdzniecības uzņēmums izmantoja neskaitāmi daudz atskaites «Excel» failu veidā. Atskaites tapa balstoties uz uzņēmuma plānošanas sistēmu (ERP) un tika izplatītas izsūtot e-pastus vai izvietotas iekšējā uzņēmuma intranetā. Šāda atskaišu saimniecība bija grūti pārvaldāma, uzturēšana prasīja arvien vairāk resursu un bija neiespējami nodrošināt informācijas aizsardzību. Uzņēmums ieviesa vienotu un centralizētu pašapkalpošanās platformu, kura nodrošināja vienu patiesību uzņēmumā, kontrolētu pieeju no dažādām ierīcēm (t.s. planšetes, mobilais tālrunis) un pārskatāmu atskaišu saimniecību.

Risinājumā iekļauts

Mūsu eksperts palīdzēs izvērtēt jūsu līdzšinējo atskaišu un pārskatu sistēmu, izmantotos rīkus un datu avotus. Sagatavos ieviešanas plānu, piedāvās pilnu programmatūras risinājumu piegādi un ievietošanu jūsu lokālajā vai «mākoņa» datu bāzē.

"Dati stāsta dažādus stāstus. Tie runā par pagātni un nākotni, par veiksmēm un neveiksmēm, sniedz jaunus izaicinājumus un iespējas."

/Leons Mednis/

Sazinies ar mums

+ 371 67 103 150

Cita noderīga informācija uzņēmumiem

VIDEO

VIDEO

VIDEO

Bauskas iela 58A – 905, Riga
info@pedab.lv / +371 67103150

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat noteikumiem – Lietošanas Noteikumi.