bizness

plānošanas un budžetēšanas risinājums

Padarīs plānošanas procesu efektīvāku, dos iespēju ietaupīt laiku un izvairīties no kļūdām, vienlaikus ļaujot izsekot izmaiņām jūsu budžetā.

Risinājums būs noderīgs

Jebkuram komercuzņēmumam vai valsts organizācijai, kuru plānošanas procesā iesaistīti pieci vai vairāk cilvēku. Uzņēmumiem, kuriem ir būtiski sekot izmaiņām budžetā nedēļas, mēneša vai gada griezumā un, kuriem sarežģījumus sagādā plānošana izmantojot tradicionālās «Excel» izklājlapas.

Ieguvumi biznesam

Jūs varēsiet pilnveidot plānošanas procesu, izvēloties augšupēju (bottom-up) vai lejupēju (top – down) pieeju. Būs iespēja izsekot katras nodaļas/personas plānošanas uzdevumu progresam, sekot izmaiņām un to veicējiem, apstiprināt vai noraidīt izmaiņas, salīdzināt ar līdzšinējiem rezultātiem un perspektīvām, plānot un testēt dažādus scenārijus, kā arī izsekot sniegumam attiecībā pret budžetu, izmantojot centralizētu, drošu un mūsdienīgu tīmekļa saskarni lokālajā vai «mākoņu» datu bāzē.

Klienta piemērs

Patēriņa preču tirdzniecības uzņēmums ar piecām dažādām nodaļām, kur plānošanas procesā tika iesasitīti vismaz 12 cilvēku. Plānošanas process uzņēmumam aizņēma no sešām līdz astoņām nedēļām. Uzņēmums izmantoja tradicionālo plānošanas rīku – «Excel» izklājlapas. Visvairāk laika tika patērēts izklājlapu konsolidēšanai, to nosūtīšanai e-pastā, kļūdu labošanai un autoru nesaskaņu risināšanai. Pēc automatizētā risinājuma ieviešanas, uzņēmums spēja samazināt plānošanas laiku līdz trim nedēļām, novērst kļūdas izklājlapās, kā arī ieguva iespēju salīdzināt scenārijus un izvēlēties labāko no tiem, ļaujot plāna īpašniekam izsekot dažādām plāna komponentēm un to izpildei attiecībā pret budžetu.

Risinājumā iekļauts

Mūsu eksperti palīdzēs novērtēt jūsu līdzšinējo plānošanas procesu un izmantotās veidlapas. Sagatavos ieviešanas plānu un piedāvās pilnu programmatūras risinājumu piegādi un ievietošanu jūsu datu bāzē. Ja nepieciešams, integrēs jūsu paziņojumu datu avotus.

Sazinies ar mums

+ 371 67 103 150

"Dati stāsta dažādus stāstus. Tie runā par pagātni un nākotni, par veiksmēm un neveiksmēm, sniedz jaunus izaicinājumus un iespējas."

/Leons Mednis/
Planning and Analytics

Cita noderīga informācija uzņēmumiem

VIDEO

VIDEO

VIDEO

Bauskas iela 58A – 905, Riga
info@pedab.lv / +371 67103150

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat noteikumiem – Lietošanas Noteikumi.